RD na klíč do 2,0mil.
paní Kozáková říká:

Po nepříjemných zkušenostech se stavebními firmami,když už se mi sen o malém domečku začal vytrácet, jsem dostala kontakt na firmu INSTAV-STAVBY s.r.o.

Už při první schůzce jsem tušila, že se na ně budu moci  spolehnout a vše by mohlo  být v pořádku a ne jak v předchozích případech.

Domluva s panem Dykem je výborná, na moje otázky mi vždy jasně odpoví v klidu, vše vysvětlí a navrhne vhodná řešení k mé spokojenosti a přitom v požadované kvalitě.

Přístup stavbyvedoucího,je vždy vstřícný,případné drobné změny, které během stavby přicházejí společně řešíme.

S postupem stavby jsem spokojena ,spolupráce je od začátku  korektní a bezproblémová.

Základové konstrukce pro přístavbu
paní Kubrychtová říká:

S firmou INSTAV jsem byla spokojena, vybrala jsem si je pro jejich profesionální přístup. Jednalo se o stavbu základové desky pro přístavbu ke stávajícímu objektu. Byla to část stavby na klíč, včetně výkopových prací, při kterých došlo k poškození přívodu vody. Za to firma nemohla, neměli to zakreslené v projektu. Ocenila jsem jejich vstřícný přístup a vše dali do pořádku. Pan Viktor Dyk ml. připravil stavební deník a veškerou dokumentaci potřebnou na stavební úřad.  Cenu nemohu objektivně posoudit, byla včetně stavebního materiálu a když chcete bez větších starostí stavět, hold to něco stojí.

Betonové konstrukce
CYMEDICA, spol s r.o. říká:

S firmou Instav Bau – betonárkou v Hořovicích spolupracujeme dlouhodobě. V roce 2019 jsme začali spolupracovat i s další pobočkou firmy, která se věnuje stavitelství.  Firma pro nás realizovala  kompletní dodávku železobetonové konstrukce základové desky, svislých konstrukcí a průvlaků  1PP bytového domu v ulici Potoční v Hořovicích.  Dodávka proběhla bez problémů, v domluveném termínu a  za sjednanou cenu profesionálním způsobem.

Základová deska pro dřevostavbu
Vladykovi - Žebrák říká:

Firmu jsme si vybrali, protože jste z nedalekého okolí a měli jste na nás čas. Po podpisu smlouvy jste se okamžitě dali do díla a spolupráce probíhala dobře. Vždy jste nám vyšli vstříc. I když některé fáze byly provedeny na poslední chvíli, tak vše dobře dopadlo.

Hrubá stavba VELOX vč. projektu
pan Anděl říká:

Spolupráce započala samotnou přípravou projekční části domu, po několika schůzkách a úpravách byla odsouhlasena finální verze, a následovalo kompletní vyřízení na úřadech. Kompletní vyřízení potřebných podkladů na úřadech bylo provedeno taktéž společností. Následovalo zaměření domu, a započali samotné výkopové práce.
Firma INSTAV-STAVBY s.r.o. provedla kompletní výkopové práce, a započala se stavbou základové desky. Dalším krokem bylo zhotovení obvodových zdí a nosné příčky ze stavebního systému Velox, a vnitřních příček z materiálu Ytong. Firmu INSTAV-STAVBY s.r.o. jsme vybrali na základě dlouholetých zkušeností práce se stavebním systémem Velox, a na základě referencí z okolních již zhotovených staveb.

Moderní dům – Velox
Manželé Komůrkovi říká:

Se společností INSTAV-STAVBY s.r.o. stavím rodinný domek v obci Týček. Tuto firmu znám prostřednictvím pana Viktora Dyka. On sám mi byl doporučen známými. Mohu prohlásit, že vůbec nelituji toho, že jsem si tuto firmu zvolil. Stavba proběhla k mé naprosté spokojenosti. Pokud se objevily drobné problémy, které provází snad každou stavbu, pan Dyk velice ochotně a profesionálně vyřešil. Ačkoliv je mladý, je jednoduše řečeno profesionál ve svém oboru.

Základové konstrukce pro roubenku
pan Ing. Josef Sedlák, MBA říká:

Pro firmu INSTAV-STAVBY s.r.o. jsem se rozhodl (mezi několika firmami nalezenými na internetu) po osobním setkání s panem Viktorem Dykem ml. Přes jeho mladý věk jsem nabyl pocit, že svoji práci dobře zná a že se lze na jeho slovo spolehnout. Tento můj apriori odhad se během naší spolupráce 100%-ně potvrdil. Firma INSTAV-STAVBY s.r.o. nám dodávala základovou desku pod roubenku, základovou desku a hrubou stavbu zahradního domku včetně vnitřních a venkovních omítek, příčky v roubence, omítky příčkových stěn, betonáž podlahového vytápění a podzemní betonovou nádrž na vodu o objemu 35 m3. Kvalitu spolupráce a provedených prací bych při použití „školního známkování“ ohodnotil známkou 2. Pokud se vyskytly drobné nedokonalosti, byly po jejich vytknutí bez problémů a jakýchkoli diskuzí odstraněny. Kdybych se měl s dnešními zkušenostmi rozhodovat znovu, volil bych opět firmu INSTAV-STAVBY s.r.o.

Ing. Josef Sedlák, MBA

Nízkoenergetická hrubá stavba na klíč
Veronika a Ondřej, Hlohovice říká:
Když se rozhodnete postavit si vlastní dům, nemáte volný čas a máte levé ruce, rozhodnete se svěřit svoji budoucnost a své peníze stavební firmě, které zakázku zadáte. Se strachem a pochybami vybíráte firmy, čtete recenze, a jen doufáte, že se za pár měsíců váš příběh stavby neobjeví v černých ovcích…
Snažili jsme se vybírat z firem z okolí, poptali jsme vícero firem, ale na druhé schůzce, s panem Viktorem Dykem mladším, jsme hledat přestali a rozhodli se svěřit naši budoucnost do jeho rukou a rukou jeho zaměstnanců firmy INSTAV-STAVBY.
Na schůzce mluvil jasně, srozumitelně i pro nás, nezkušené, vystrašené lidi, kteří měli hodně otázek a dostali na všechny odpovědi. Bylo vidět, že své práci rozumí, dokonce nám, po vyslechnutí naši představy, vylepšil místnosti, které jsme chtěli změnit, ale nevěděli jsme jak docílit toho,co chceme.
Výkopové práce jsme ani nepostřehli a už byla základová deska hotová, obvodové zdi vyrostli jako houby po dešti, zatímco jsme dostávali odpovědi na všechny naše, často hloupé a snad i zbytečné otázky s ochotou.
Na začátku jednání jsme se domluvili pouze na hrubé stavbě, ale jelikož jsme si vybrali profesionály, rozhodli jsme se stavbu s firmou INSTAV-STAVBY dodělat až do konce. Neumím si představit, co bychom dělali, nevybrat si INSTAV-STAVBY: lidský přístup, úsměv, pomoc, podpora, rady, ochota a hlavně profesionalita a zodpovědný přístup – to jsme získali s firmou pana Viktora Dyka ml. Čeká nás ještě pár společných měsíců, ale my jsme spokojeni a již se nebojíme, protože víme, že jsme si pro naši budoucnost vybrali to nejlepší a že se můžeme na pana Dyka ml. a jeho lidi spolehnout. Cena hrubé stavby z nabídky se nezvýšila ani o korunu, platili jsme cenu na které jsme se domluvili a podepsali ve smlouvě.
Dvojgaráž a dílna
Bosmanovi říká:
Při výběru firmy jsme dali na doporučení zkušených stavebníků.
S panem Viktorem Dykem ml. z firmy INSTAV-STAVBY s.r.o. jsme se sešli nad naším projektem. Nastínil nám průběh stavby, vše nám vysvětlil a posléze poslal cenový návrh.
Vše se uskutečnilo tak, jak jsme se domluvili na první schůzce.
Když se během stavby vyskytl problém, vždy jsme našli v krátkém čase optimální řešení.
Protože se nám spolupráce s firmou INSTAV-STAVBY s.r.o. osvědčila, chceme firmu příští rok opět oslovit.
A věříme, že i tato stavební realizace dopadne na výbornou.