Fasáda – Mýto

Zhotovení zateplení rodinného domu včetně finální šlechtěné vrstvy. Majitel si dům dělal svépomocí, ale pro fasádu si zvolil raději dodavatele se zkušenostmi. Dům je zateplen dle projektu EPS tl.  180mm. Při zateplování standardně používáme termoizolační spirálové hmoždinky, zde to nebyla výjimka. Majitel se díky tomu nemusí bát, že by se mu objevily kolečka na fasádě, jako tomu často bývá u špatně provedených fasád.

Hrubá stavba – Újezd u Hořovic

Zhotovení základové desky a obvodové zdiva pro. I takovýto rozsah je možný. Zákazník má známého střechaře a proto si zavření hrubé stavby obstarával sám. My jsme zhotovili základovou desku a veškeré zednické práce na bungalowu, aby mohla následovat montáž střechy. Dům bude bez dodatečného zateplení a je zhotoven z Ytongu 450mm. Vzhledem k nedostupnosti překladů jsme všechny překlady armovali a betonovali společně s věncem.

Fasáda – Týček

Zhotovení fasády a úpravy okolního terénu bylo pokračováním již dokončené hrubé stavby rodinného domu. Majitel si svépomocí zařizoval některé interiérové práce. Domek je z Ytongu se zateplením z EPS. Během zateplování jsme se museli vypořádat s detaily okolo roletových kastlíků, které jsou vždy trochu oříšek. U kastlíků pro rolety a žaluzie je třeba dávat pozor, aby všechny rohy byly řádně vyztuženy perlinkou.

RD Stašov – asistovaná dostavba

Rodinný dům s obytným podkrovím a přistavěnou garáží ve svažitém terénu. Tento dům jsme začali realizovat v době trvající pandemie, potýkali jsme se problémy s dostupností materiálů, stavba se nám prodloužila. I díky toleranci zákazníků se nám podařilo dokončit vše tak, aby mohli majitelé provádět svépomocné práce v průběhu zimy. Dům je postaven z Ytongu, stropy jsou panelové Spiroll. Pro zákazníka jsme realizovali kompletní dodávky hrubé stavby, následně vnitřní omítky, kompletní fasádu, opěrnou zeď, přípojky a okolní hrubé terénní úpravy.

RD Kyšice – domek v chatové oblasti

Realizace tohoto domku proběhla z vápenopískových bloků VAPIS včetně vnitřních příček a stropů spiroll.  Domek má jednoduchý tvar a moderní vnitřní uspořádání rozdělující patra na denní část v přízemí a pokoje v druhém patře. Při výstavbě jsme se potýkali s horší dostupností na svažitý pozemek. Vše se nám podařilo na stavbu dopravit a pro zákazníka jsme tak úspěšně realizovali hrubou stavbu na klíč.

Strojírenská hala – Strašice

Výstavba hal a zázemí pro průmyslové odvětví je nedílnou součástí našeho stavebního portfolia. Při této výstavbě haly pro strojírenský průmysl, jsme nejprve demolovali stávající železobetonové konstrukce, na jejichž místě vznikli nové základové patky a podezdívky haly. Samotnou dodávku ocelové konstrukce zařizovala investorem vybraná společnost dle jeho požadavků. V již stojící hale jsme následně prováděli základy pro stroje a průmyslové podlahy. Celou stavbu jsem zakončili úpravou okolních ploch, zhotovením chodníků, komunikací a základů pro zázemí kanceláří.