Strojírenská hala – Strašice

Výstavba hal a zázemí pro průmyslové odvětví je nedílnou součástí našeho stavebního portfolia. Při této výstavbě haly pro strojírenský průmysl, jsme nejprve demolovali stávající železobetonové konstrukce, na jejichž místě vznikli nové základové patky a podezdívky haly. Samotnou dodávku ocelové konstrukce zařizovala investorem vybraná společnost dle jeho požadavků. V již stojící hale jsme následně prováděli základy pro stroje a průmyslové podlahy. Celou stavbu jsem zakončili úpravou okolních ploch, zhotovením chodníků, komunikací a základů pro zázemí kanceláří.

RD Zdiby – dokončení stavby

Ačkoliv se soustředíme především na hrubé stavby, je už spíše pravidlem, že investoři od nás chtějí stavbu dokončit celou. Zde jsme dokončovali vnitřní/vnější omítky, přípojky, bazén, oplocení, zahradní sklípek, střešní plášť, spolupracovali jsme na okolních úpravách a dokončovali interiéry společně s majitelem vybranými dodavateli.

RD Zbiroh – bydlení pod skálou

Některé rodinné domy mají výjimečné umístění v krásné přírodě, to si někdy žádá i výjimečná řešení. Pro tento dům jsme nejprve realizaci 3,5m opěrné gabionové stěny a poté se pustili do samotné výstavby. Dům má dvě úrovně, samostatně přístupnou garáž zapuštěnou do terénu a výše umístěný dům. Realizace probíhala na etapy a postupnými kroky jsme se dostali k celkovému dokončení stavby včetně okolních chodníků a plotu.

RD Týček – ekonomicky nenáročný dům

Realizace tohoto domu proběhla z bednících desek Velox s vyzdívkami z pórobetonových tvárnic YTONG. Zákazníkovi jsme zhotovili celou hrubou stavbu na klíč. Tento dům patří k menším, ale i tak má téměř 100m2. Díky svém jednoduchému tvaru se jedná o ekonomicky a energeticky nenáročný dům.

RD Strašice

Stavba rozsáhlejšího rodinného domu o užitné ploše necelých 340m2. V tomto případě byl zvolen materiál VAPIS. Vápenopískové cihlové bloky s velkou objemovou hmotností a pevností v tlaku. Dům je realizován v místech původní stodoly, nejprve bylo tedy nezbytné odstranit současné základy a poté se realizoval samotný dům. Stavba má tradiční půdorysný tvar a vzhled, ale je plná moderních prvků pro maximální komfort jeho uživatelů. Na stavbě jsme se díky tomu setkali snad se všemi netradičními technickými detaily, které Vás mohou při stavbě potkat.

Hrubá stavba – dům + garáž s plochou střechou

Prolínání moderního stylu s tradičními tvary. Takto by se dal popsat tento dům, který má sedlovou střechu bez přesahů štítů s navazující  plochou střechou garáže. Mnoho obcí v našem regionu nemá ucelený územní plán, tak aby nedocházelo k módním výstřelkům. Je dobře když stavitelé myslí nejenom na svoje tužby, ale také na okolní zástavbu a celkový dojem domu vzhledem k jeho umístění. Pro zákazníka jsme zhotovili kompletní hrubou stavbu na klíč. Majitele si sami vyřešili instalatéry a po jejich práci jsme se dále podíleli na dokončení domu strojními omítkami, podlahami a přípojkami.